Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Red Dead Redemption 2 sparodiowane w Dreams - problemy z trybem online

Scena z błędem.

Jeden z fanów za pomocą Dreams przygotował projekt, który jest parodią trybu wieloosobowego Red Dead Redemption 2 i problemów wariantu sieciowego.

Za pracę o wymownym tytule Red Dead Online Simulator odpowiada użytkownik RikisCafe. W sekwencji kierujemy kowbojem, ale po wykonaniu kilku kroków na ekranie pojawia się komunikat z informacją o utracie połączenia z serwerami.

Someone made Red Dead Online in Dreams from RedDeadOnline

To nawiązanie do problemów, z jakimi zmagają się gracze w module wieloosobowym produkcji studia Rockstar Games. Użytkownicy często są rozłączani - zazwyczaj w losowych momentach - co oczywiście wymusza rozpoczęcie danej aktywności od początku.

Warto zaznaczyć, że parodię Red Dead Online stworzono we wrześniu ubiegłego roku, ale dopiero teraz projekt zyskał na popularności. Sekwencję odnalazł i rozpowszechnił użytkownik forum Reddit o pseudonimie iferraz2.

Błąd z Red Dead Online wiernie odtworzony w Dreams

Zobacz: Red Dead Online - poradnik i najlepsze porady

Tryb sieciowy Red Dead Redemption 2 uruchomiono w listopadzie 2018 roku. W module od początku obecne były błędy - większość dotychczas wyeliminowano, ale nadal użytkownicy natykają się na usterki, utrudniające zabawę.

Źródło: Dreams

Następnie: Superstrzały i triki w zwiastunie fabularnym Captain Tsubasa: Rise of New Champions

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze