Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Superstrzały i triki w zwiastunie fabularnym Captain Tsubasa: Rise of New Champions

Efektowne zagrania i nie tylko.

Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun Captain Tsubasa: Rise of New Champions - powstającej gry na podstawie popularnego w Polsce serialu anime „Kapitan Tsubasa”. Materiał koncentruje się na trybie fabularnym produkcji.

W trailerze nie zabrakło superstrzałów i efektownych sztuczek znanych ze srebrnego ekranu. Zaprezentowano na przykład specjalne zagranie braci Tachibana (z podniebną kombinacją) i tak zwany „tygrysi strzał” Kojiro. Do tego słynne uderzenie tytułowego bohatera.

Tryb fabularny pozwoli wziąć udział w wydarzeniach z anime, a konkretniej w historii o narodowych mistrzostwach drużyn szkolnych. Gracze spotkają szereg postaci z pierwowzoru - oprócz wymienionych pojawią się między innymi Mitsuru Sano, Hiroshi Jito i Ryo Ishizaki.

Twórcy obiecują, że czasami podczas meczów gra włączy specjalne przerywniki filmowe. W zależności od aktualnego wyniku i sytuacji na boisku, wiernie przedstawią oryginalną opowieść lub zaprezentują nowe i „niespodziewane” sceny.

Efektowne zagrania będą ważnym elementem rozgrywki

Z opublikowanych dotychczas materiałów wynika, że Captain Tsubasa: Rise of New Champions nie ma nic wspólnego z realistycznym przedstawieniem piłki nożnej znanym z serii FIFA czy PES. Zasady są tradycyjne, ale rozgrywka kładzie nacisk na zręczność.

Liczy się drybling, specjalne podania czy popisowe strzały, przypisane do konkretnych zawodników. Wykonując taki atak, gra wyświetla na krótko animację ze zbliżeniem, przypominającym scenę z serialu.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions ukaże się na PC, PS4 i Switch w 2020 roku.

Następnie: No Man's Sky - gracze mogą wyhodować własny, żyjący statek kosmiczny

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze