Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Siege bez trybu kampanii fabularnej

W samotności tylko z botami.

Ubisoft potwierdził, że strzelanka Rainbow Six Siege nie zaoferuje kampanii fabularnej.

Zwolennicy samotnego grania będą musieli zadowolić się trybem Terror Hunt, ogłoszonym na targach E3 w tym roku. Domyślnie jest to opcja kooperacji dla maksymalnie pięciu osób walczących z botami, ale możliwa jest także rozgrywka solowa.

- Nie ma klasycznego trybu z opowieścią - przyznał dyrektor artystyczny Scott Mitchell w rozmowie z serwisem PCGamesN.

- Przechodzimy przez trening, gdzie możemy sprawdzić różnych operatorów [klasy postaci - dop. red.] i ich gadżety. Możemy zagrać w kooperacji przeciwko sztucznej inteligencji, na wszystkich mapach. Można też ustalać własne warunki meczów, więc taka jest nasza oferta po stronie zmagań dla pojedynczego gracza.

Mitchell dodał, że taka zabawa w samotności ma posłużyć jako „całkiem dobry trening” przed wkroczeniem do rozgrywek sieciowych, a także jako sposób na odblokowanie dodatków i bonusów.

Rainbow Six Siege ukaże się 1 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One, z 11 mapami w zestawie. Wszystkie kolejne lokacje będą dodawane za darmo.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze