Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dodatkowe mapy do Rainbow Six Siege będą dostępne za darmo

11 lokacji na start.

Dodatkowe mapy do sieciowej strzelanki Rainbow Six Siege - wprowadzane w ramach rozszerzeń DLC - będą dostępne za darmo dla wszystkich graczy.

Na kłopoty - strzelba

Produkcja zadebiutuje z 11 lokacjami. Ubisoft zapewnia jednak, że nie chce, by gracze zniechęcili się płatnymi dodatkami i po krótkim czasie zrezygnowali z dalszej zabawy.

„W dniu premiery, Rainbow Six Siege będzie miało 11 map, dostępnych za dnia i w nocy, wykorzystujących w pełni potencjał technologii Real Blast, odpowiedzialnej za model zniszczeń” - napisano w oświadczeniu.

„Co więcej, wszystkie popremierowe lokacje dostępne będą za darmo. Chcemy, by gracze zostali z nami na dłuższy czas. Mamy ambitne plany na wsparcie gry po debiucie. Szczegółami podzielimy się później.”

Rainbow Six Siege debiutuje 1 grudnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zamknięte testy beta startują 24 września - klucz można zdobyć na przykład w naszym giveaway'u. Produkcja stawia na sieciowe pojedynki dwóch pięcioosobowych drużyn.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze