Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premierowy zwiastun Battlefield Hardline stawia na wybuchy i akcję

Oraz polski dubbing.

Choć do debiutu Battlefield Hardline zostały jeszcze niecałe dwa tygodnie, to Electronic Arts już teraz opublikowało premierowy zwiastun swojej strzelanki.

Malanowski w to nie wierzy

Materiał wideo powstał w oparciu o sceny z kampanii fabularnej i nie oszczędza na wybuchach, karabinach, brutalnych policjantach i nie mniej przyjaznych przestępcach. Film oferuje także pierwsze „spojrzenie” na polski dubbing.

Tryb single-player będzie składał się z dziesięciu rozdziałów - każdy z nich będzie trwał około godziny. W ten sposób twórcy realizują swój pomysł na upodobnienie produkcji do serialu telewizyjnego.

Wcielimy się tylko w jednego bohatera, ale opowieść poznamy z perspektywy obu stron konfliktu - policjantów i przestępców. Wśród inspiracji deweloperzy wymienili między innymi filmy „Gorączka” czy „Miami Vice”.

W Battlefield Hardline nie zabraknie oczywiście także trybu sieciowego, opowiadającego o konflikcie policjantów i złodziei. Tradycyjnie przygotowano także możliwość zakupu kont Premium.

Tytuł studia Visceral Games zmierza 19 marca na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze