Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premierowa łatka Bloodborne wprowadza rozgrywki sieciowe

2,69 GB danych.

Bloodborne debiutuje w Polsce w środę, a na graczy czekała będzie sporych rozmiarów łatka do pobrania - 2,69 GB danych.

Jeśli zdecydowaliśmy się na zamówienie przedpremierowe wersji cyfrowej, potrzebne pliki powinny być już dostępne do ściągnięcia.

Łatka aktualizuje Bloodborne do wersji 1.01, umożliwia rozgrywkę sieciową, eliminuje szereg błędów, usprawnia płynność zabawy i dodaje opcje związane z lokacją Chalice Dungeons.

Jak informuje użytkownik serwisu społecznościowego Reddit, zmieniono również pisownię niektórych wyrazów. W Polsce gra ukaże się z przetłumaczonymi napisami.

Na początku rozgrywki będziemy mogli ustalić, czy chcemy grać online czy offline. Wybierzemy też wyświetlane imię. Serwery sieciowe zostaną włączone jutro - na dzisiaj zaplanowano nawet konserwację PlayStation Network.

Pełna wersja wymaga 41 GB wolnego miejsca na dysku twardym konsoli. Przed premierą można pobrać 29,89 GB - o ile zamówiliśmy przed premierą wersję cyfrową, wycenioną obecnie na 250 zł.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze