Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Materiał wideo z Bloodborne tłumaczy działanie losowo generowanych lokacji

Bundle z grą i PS4 trafi do Europy.

Sony opublikowało nowy materiał wideo z Bloodborne, opisując działanie lokacji Chalice Dungeon, oferujących losowo generowane układy pomieszczeń.

Nowe bundle

Jak tłumaczy jeden z deweloperów, podczas gry w Bloodborne znajdziemy przedmioty służące do wykonania rytuałów, które otworzą drogę do opisywanych lokacji - Chalice Dungeons.

Te podziemne miejsca zmienią wygląd w zależności od przedmiotów użytych podczas wspomnianego rytuału. Każdy gracz zobaczy inne pomieszczenia, choć będziemy mogli zaprosić znajomych, by pomogli w walce w naszej wersji podziemia.

Różny będzie poziom trudności odwiedzanych Chalice Dungeons, a także napotykani przeciwnicy i bossowie. Po pokonaniu ostatniego wroga możemy zapisać postępy i spróbować ponownie lub przeprowadzić nowy rytuał.

Wydawca poinformował także, że osoby zainteresowane nabyciem konsoli PlayStation 4 mogą zdecydować się na zestaw z Bloodborne. Nowe bundle trafi do sprzedaży 25 marca, wraz z debiutem produkcji studia From Software.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze