Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Lords of the Fallen w przyszłym roku - potwierdza CI Games

Gra zadebiutuje na konsolach nowej generacji oraz komputerach.

Lords of the Fallen zadebiutuje w przyszłym roku na PC, PlayStation 4 i nowym Xboksie - potwierdziło studio CI Games w komunikacie prasowym.

- Najważniejszym celem zespołu pracującego nad Lords of the Fallen jest spełnienie oczekiwań graczy poszukujących prawdziwych wyzwań - mówi Tomasz Gop, producent wykonawczy projektu, wcześniej współpracujący z CD Projekt RED przy serii Wiedźmin.

- Wyjątkowo spektakularni przeciwnicy, eksploracja każdego zakątka autorskiego uniwersum, czy swobodne modyfikowanie umiejętności i wyposażenia postaci - wszystko to zapewni ogromną satysfakcję i przyjemność z postępów w grze ambitnym graczom - dodaje.

W produkcji, określanej przez twórców jako „hardkorowe RPG akcji”, wcielimy się w bohatera o imieniu Harkyn. Podejmiemy się misji zlikwidowania nieczystej siły niszczącej świat, rozdarty przez podziały między zwolennikami i przeciwnikami Upadłego Boga.

Lords of the Fallen zostanie zaprezentowane na zbliżających się targach E3 w czerwcu.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze