Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Powrót inferno w nowej aktualizacji Counter-Strike: GO

Mapa w odświeżonej wersji.

Po krótkich testach beta i naprawieniu szeregu błędów, odświeżona wersja mapy inferno jest już dostępna dla wszystkich graczy Counter-Strike: Global Offensive.

Najnowsza aktualizacja gry (187 MB) wprowadza lokację do grupy rezerwowej, co oznacza, że można ją sprawdzić we wszystkich trybach rozgrywki.

Nad nowym inferno pracowano od kwietnia tego roku. Klasyczną wersję mapy krytykowano za brak widoczności w kluczowych obszarach, zwłaszcza przy wchodzeniu na strefę detonacji A. Problemem był także zbyt wąski „banan”, czyli korytarz prowadzący na B.

Zajęto się właśnie tymi problemami: lokacja jest dużo jaśniejsza i „wyczyszczona” z wielu elementów. Biblioteka rzeczywiście jest teraz biblioteką, w ruinach zakończył się remont, grill zamieniono na trumny z rakietami, a w bojlerze pojawił się bojler.

Poprawiono wyjście ze spawnu terrorystów, podzielone teraz na dwa korytarze. Co najważniejsze, można zabić rybki w fontannie na B. Więcej detali i porównawczych screenów opublikowano na specjalnej stronie internetowej, przygotowanej dla nowej mapy.

Jak zmienił się banan. Nowa wersja po lewej.
Spore nowości także na A. Nowa wersja po lewej.

Najnowsza aktualizacja wprowadza także kilka mniejszych poprawek w animacjach i modelach postaci, a także pomoc w wyłączeniu nagrywarki na Windows 10, co powinno poprawić wydajność działania gry.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze