Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Potężny artbook God of War Ragnarok dostępny w przedsprzedaży

Bogate i eleganckie wydanie.

Ruszyła przedsprzedaż kolekcjonerskiego artbooka God of War Ragnarok. Książkę możemy zamówić m.in. w sklepie Amazon i dostępna jest w dwóch wersjach.

Jak możemy się dowiedzieć z opisu, „The Art of God of War Ragnarok” opublikowane zostało przez znane wydawnictwo Dark Horse Comics. Na 240 stronach publikacji możemy znaleźć nie tylko grafiki koncepcyjne z różnych etapów powstawania gry, ale też przeczytać komentarze twórców na temat produkcji sequela przygód Kratosa i Atreusa.

Książka dostępna jest w dwóch wydaniach. Wersja standardowa posiada twardą, kolorową okładkę i kosztuje 44,99 dolarów (ok. 215 zł). Alternatywnie, można zdecydować się na bogatsze wydanie Deluxe Edition. Znajdziemy tu bardziej elegancką oprawę z wykończeniem przypominającym skórę oraz dwa wysokiej jakości wydruki, które można powiesić na ścianie. Cena to 117 dolarów (ok. 550 zł).

Wydanie Deluxe Edition

Preordery na artbook zbierane są do 29 listopada 2022. Przypomnijmy, że samo God of War Ragnarok zadebiutuje już 9 listopada na konsolach PS4 oraz PS5. W tej przygodnie Kratos i Atreus starają się powstrzymać nadciągający koniec świata.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze