Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pół godziny rozgrywki z Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom

Demo z targów E3.

Bandai Namco dopiero teraz zdecydowało się opublikować obszerny pokaz rozgrywki z gry Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom, prezentowany na tegorocznych targach E3.

Materiał wideo prezentuje między innymi system stworków Higgledies. Te małe, sympatyczne postacie stanowią - jak zapewnia deweloper - „czwartego członka drużyny”, służąc do rzucania czarów i wsparcie w walce.

Nie brakuje czarów

Jest też spojrzenie na pozostałe elementy rozgrywki: ogólną mapę świata, „zbliżenie” lokacji - do eksploracji i dialogów - oraz pole walki, na którym prowadzimy trójkę bohaterów oraz wspomniane Higgledies.

Po zakończeniu specjalnego wyzwania na arenie, w drugiej części filmu jest też potyczka ze sporych rozmiarów bossem, w lokacji pełnej lawy.

Po niedawnym opóźnieniu, premierę Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom zaplanowano na 19 stycznie przyszłego roku, na PC i PS4.

Miejscem akcji gry jest królestwo Ding Dong Dell, gdzie w harmonii żyli kiedyś ludzie, myszy i koty. Po niespodziewanym przewrocie, nasz bohater i prawowity król - Evan - zostaje wygnany. Musimy odzyskać władzę i ponownie zjednoczyć świat.

W porównaniu z poprzednią odsłoną zmienia się system walki. Jak widać, nie będziemy już kolekcjonować i rozwijać stworków w stylu serii Pokémon, lecz otrzymamy bardziej standardowe potyczki, z kontrolą kilku postaci w czasie rzeczywistym.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze