Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Ni no Kuni 2 opóźniona do przyszłego roku

Gra bez elementów sieciowych.

Bandai Namco poinformowało, że Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom ukaże się dopiero w przyszłym roku. Nowa data premiery ambitnej gry RPG to 19 stycznia, na PC i PS4.

Dotychczas zakładano debiut 10 listopada.

Druga część modyfikuje system walki

Zgodnie z tradycją większości opóźnień, deweloperzy tłumaczą się potrzebą przeznaczenia dodatkowego czasu na prace, by zrealizować pełną wizję planowanej produkcji.

Co interesujące, dyrektor odpowiedzialnego za prace studia Level-5 - Akihiro Hino - precyzuje w opublikowanym materiale wideo, że Ni No Kuni 2 nie będzie posiadało żadnych elementów wieloosobowych.

W ten sposób menedżer dementuje doniesienia, które pojawiły się po tegorocznych targach E3. Jak wyjaśnia, błędnie zrozumiał jedno z pytań, które padły na imprezie, co mogło wprowadzić graczy - i dziennikarzy - w błąd.

Miejscem akcji Ni no Kuni 2 jest królestwo Ding Dong Dell, gdzie w harmonii żyli kiedyś ludzie, myszy i koty. Po niespodziewanym przewrocie, nasz bohater i prawowity król - Evan - zostaje wygnany. Musimy odzyskać władzę i ponownie zjednoczy świat.

W porównaniu z poprzednią odsłoną zmieni się system walki. Nie będziemy już kolekcjonować i rozwijać stworków w stylu serii Pokémon, lecz otrzymamy bardziej standardowe potyczki, z kontrolą kilku postaci w czasie rzeczywistym.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze