Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ni No Kuni 2 z kolekcjonerką i przepustką sezonową - raport

AKTUALIZACJA: Już oficjalnie.

Aktualizacja: Bandai Namco potwierdziło oficjalnie, że Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom otrzyma przepustkę sezonową. Nadal nie wiemy jednak, co odblokujemy za pomocą season passa.

Jednocześnie dodano, że w Ameryce Północnej pojawi się alternatywne wydanie kolekcjonerskie King's Edition, zawierające dioramę i pluszaka zamiast pozytywki.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom - King's Edition w wersji północnoamerykańskiej

***

Oryginalna wiadomość: Japońskie Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom stawia na zachodnie standardy - produkcja doczeka się wersji kolekcjonerskiej oraz przepustki sezonowej.

Ten drugi element może być nieco większym zaskoczeniem. Pierwsza odsłona serii nie otrzymała season passa, ale oferowała sporo treści także po pokonaniu ostatniego bossa.

Wieści o przepustce sezonowej dla Ni No Kuni 2 pojawiły się na zdjęciach wydań kolekcjonerskich Prince's Edition oraz - jeszcze bogatszego - King's Edition.

Informacje błyskawicznie usunięto, lecz w internecie nie ginie nic i użytkownicy forum dyskusyjnego NeoGAF zdołali udokumentować wpadkę Bandai Namco.

Obie wspomniane wydania specjalne obejmują season pass bez dodatkowych opłat, choć nie jest obecnie jasne, jakie dokładnie DLC planują deweloperzy.

Prince's Edition poza kopią gry zawiera także płytę Blu-ray z filmem dokumentalnym o pracach nad Ni No Kuni 2 oraz pudełko typu Steelbook.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom - Prince's Edition

Królewskie King's Edition to już znacznie bogatszy zestaw gadżetów, uzupełniony o 148-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi, ścieżkę dźwiękową na winylu oraz 20-centymetrową pozytywkę.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom - King's Edition

Bandai Namco usunęło grafiki, więc całość należy jeszcze traktować nieoficjalnie. Nie znamy cen i detali na temat tego, czy kolekcjonerki pojawią się także w Polsce.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom debiutuje 19 stycznia przyszłego roku na PC i PS4.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze