Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy trailer Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom skupia się na walce i fabule

Aktualizacja: Materiały z rozgrywką.

Aktualizacja: Brytyjski sklep GAME na swoim kanale w serwisie YouTube udostępnił dwa filmy prezentujące fragmenty rozgrywki z Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom.

Oba nagrania prezentują potyczkę z bossami. W pierwszym bohaterowie stawili czoła Thoggowi - potworowi, który przypomina goryla, ale z rogami. W drugim podopieczni zmierzyli się z Longfangiem, czyli ziejącym ogniem smokiem.


Oryginalna wiadomość: Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom. Nagranie poświęcone produkcji studia Level-5 składa się z fragmentów rozgrywki.

W filmie zaprezentowanym podczas wczorajszego ogłoszenia wyników tegorocznego plebiscytu Golden Joystick Awards (wygrała The Legend of Zelda: Breath of the Wild) pokazano starcia z kilkoma przeciwnikami, w tym dużych rozmiarów lwem.

Evan postara się odzyskać tron

Jest też spojrzenie na bitwy taktyczne, w których gracze przejmą kontrolę nad oddziałami sympatycznych stworków zwanych Higgledies. Dowodząc podopiecznymi, stawią czoła grupom oponentom, a nawet spróbują zniszczyć wrogie umocnienia.

Podobnie jak we wcześniejszych materiałach, nie zabrakło fragmentów przerywników filmowych. Sceny wprowadzają do fabuły produkcji.

Akcję gry osadzono w królestwie Ding Dong Dell, gdzie w harmonii żyli niegdyś ludzie, myszy i koty. Głównym bohaterem jest władca krainy - Evan - który w wyniku przewrotu zostaje obalony. Wraz z przyjaciółmi monarcha postara się odzyskać tron.

Opowieść rozgrywa się ponad sto lat po wydarzeniach z Ni no Kuni. Twórcy podkreślają jednak, że znajomość poprzedniej części nie jest wymagana.

Największą zmianą w stosunku do oryginału jest zmodyfikowany system potyczek. Nie będziemy już kolekcjonować i rozwijać stworków w stylu serii Pokémon, lecz otrzymamy bardziej standardowe starcia, z kontrolą kilku postaci w czasie rzeczywistym.

Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom ukaże się 19 stycznia przyszłego roku na PC i PS4.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze