Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Platformowy Sonic Lost World trafi na PC w listopadzie

Sega planuje inne konwersje.

Sega ogłosiła, że platformówka Sonic Lost World - wydana dotychczas tylko na konsolach Nintendo - ukaże się 2 listopada także na PC.

Gracze decydujący się na złożenie zamówień przedpremierowych otrzymają dodatkowo kopię wyścigowego Sonic and All Star Racing Transformed.

Cenę w Europie ustalono na 30 euro (ok. 128 zł). Konwersja na PC obejmuje DLC, wsparcie dla kontrolerów i klawiatury, osiągnięcia na Steamie, zapisy na serwerach „w chmurze” czy sieciowe tablice najlepszych wyników.

„To najnowsza pozycja w szeregu wysokiej jakości portów, jakie będziemy budować w nadchodzących miesiącach i latach” - dodaje John Clark z Segi. Prosimy jeszcze o Bayonettę i Vanquish.

Sonic Lost World to najnowsza odsłona przygód popularnego jeża, wydana w październiku 2013 roku. Zadaniem niebieskiego bohatera jest powstrzymanie grupy znanej jako Deadly Six, planującej zniszczenie planety.

W tym celu musimy nawet współpracować z naszym odwiecznym wrogiem - doktorem Eggmanem. Nie brakuje skakania po platformach i zbierania złotych pierścieni.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze