Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Informacje na temat trybu wieloosobowego w Sonic: Lost World

Rozgrywka sieciowa w wersji na 3DS, lokalna na konsoli Wii U.

Takashi Iizuka zdradził pierwsze szczegóły dotyczące rozgrywki wieloosobowej w grze Sonic: Lost World.

Wersją na 3DS zajmuje się studio DIMPS, odpowiedzialne m.in. za Sonic Colors z Nintendo DS

W wywiadzie z Nintendo World Report poinformował, że tylko wersja na Nintendo 3DS zaoferuje możliwość zabawy za pośrednictwem sieci. Na Wii U zagramy wspólnie na jednej konsoli. To nie wszystkie różnice - na obydwu platformach znajdą się różne tryby gry.

- W wersji na Wii U znajdzie się kooperacja oraz rywalizacja. W pierwszym gracz pokieruje bohaterem przy pomocy GamePada, a znajomy będzie go wspierał używając kontrolera Wii Remote - powiedział Iizuka. - W trybie versus, każdy będzie kierował swoją postacią, przy czym jedna osoba korzystać będzie z ekranu telewizora, a druga z ekranu kontrolera Wii U.

Gra w wersji na 3DS doczeka się rywalizacji przez sieć dla maksymalnie 4 graczy.

Na początku miesiąca deweloperzy poinformowali, że rozgrywka na dwóch platformach będzie innym doświadczeniem - choćby przez obecność innych etapów oraz wykorzystanie specyficznych cech każdej z konsol.

Sonic: Lost World to kolejna część serii platformowych gier, w których kierujemy tytułowym niebieskim jeżem. Gra trafi do sprzedaży pod koniec 2013 roku na Wii i 3DS.

Sonic Lost World - Trailer
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze