Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Piętnaście minut rozgrywki z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Plus: Nowy zwiastun z kartonami w roli głównej.

Na konferencji Konami w Kolonii zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki z Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain. Opublikowano też nowy zwiastun gry.

Hideo Kojima przywiózł na targi Gamescom etap, który pokazywano już wcześniej - chociażby na targach E3. Tym razem jednak, bohater wykonuje zadanie w inny sposób. The Phantom Pain to gra z otwartym światem, możliwy jest więc wybór drogi do celu.

Snake musi zdobyć dokumenty zawierające informacje na temat pewnego istotnego więźnia radzieckich wojsk stacjonujących w Afganistanie. W trakcie misji jeździ konno, ogłusza przeciwników i korzysta ze specjalnych balonów transportowych Fulton. Może dzięki nim wysyłać do swojej bazy różne obiekty, a nawet żołnierzy wroga i zwierzęta.

Krótki zwiastun prezentuje natomiast nowe zastosowania charakterystycznego kartonu, który powróci w Metal Gear Solid 5. Big Boss użyje go, by ukryć się przed przeciwnikami, lub odwrócić ich uwagę.

Niestety, Kojima nie zdradził planowanej daty premiery The Phantom Pain. Gra trafi na PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Potwierdzono, że produkcja pojawi się także - razem z Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes - na PC.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły