Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwsze 20 minut z Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Oraz spacer po Pradze.

Serwis GameSpot miał okazję spędzić nieco czasu z grą akcji Deus Ex: Rozłam Ludzkości, czego efektem są nowe materiały wideo z rozgrywką: samouczek, pierwsza misja i ulice Pragi.

Dubaj w wersji Deus Ex

Osoby chcące uniknąć jakichkolwiek spoilerów powinny raczej powstrzymać się od oglądania, choć detali na temat fabuły nie ma w filmach zbyt wiele.

Oglądamy wprowadzenie z opisem celu, mogąc także wybrać podejście przed misją: działanie skryte bez zabijania, lub nieco bardziej ofensywna postawa.

Samouczek toczy się w Dubaju, na terenie jednego z opuszczonych i zrujnowanych hoteli. Gracz zapoznaje się ze sterowaniem i podstawowymi ruchami, przedzierając się przez piwnicę.

Jest też burza piaskowa na horyzoncie oraz jakże popularny „wiedźmiński zmysł”, podkreślający istotne elementy lokacji, jak możliwe do przebicia, słabe ściany.

Do tego spojrzenie na koło umiejętności, rzucanie przedmiotami, mini-grę z hackowaniem, system osłon i ciche eliminowanie wrogów.

Widoki w drugim materiale wideo - z misją w Pradze - powinny być już lepiej znany fanom śledzącym materiały z gry. Jensen jest tu w kryjówce, czyta emaile i zwiedza otwartą okolicę.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości ukaże się 23 sierpnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze