Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pewnej nocy w Karazhanie nowym dodatkiem do Hearthstone

Od 12 sierpnia.

Fani popularnej karcianki Hearthstone będą mogli w przyszłym miesiącu spędzić Pewną noc w Karazhanie, w ramach nowego rozszerzenia do gry.

Twórcy przygotowują 45 nowych kart, publikowanych przez cztery tygodnie, zaczynając od 12 sierpnia. Zwiedzimy tytułową wieżę Karazhan. Zamiast znanych z World of Warcraft potworów, w siedzibie Medivha trwa jednak impreza disco w stylu lat 70.

Przygoda zacznie się od darmowego prologu, w którym wcielimy się właśnie w Medivha, z dwiema kartami w ramach nagrody. Dostęp do każdego „skrzydła” budynku odblokujemy następnie za 6 euro (ok. 27 zł) lub 700 sztuk złota.

Jeśli kupimy całość - za 18 euro (ok. 79 zł) - już w pierwszym tygodniu, otrzymamy rewers kart w stylu Karazhan.

Fabuła skoncentruje się na nagłym zaginięciu Medivha. Zadaniem będzie odnalezienie czarodzieja. Nowe karty skupiają się tymczasem głównie na przyzywaniu potworów, ale także na rozwijaniu ich możliwości, dzięki czarom.

Rozszerzenie Pewnej nocy w Karazhanie zadebiutuje 12 sierpnia. Wprowadzi także nową planszę do pojedynków. Więcej detali oraz pierwsze karty znaleźć można na oficjalnej stronie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze