Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Opublikowano minimalne wymagania Call of Duty: Advanced Warfare

Jest też zwiastun premierowy.

Choć do premiery Call of Duty: Advanced Warfare zostały jeszcze dwa tygodnie, to Activision zdecydowało się opublikować już premierowy zwiastun swojej strzelanki. Poznaliśmy też minimalne wymagania sprzętowe na PC.

Materiał wideo skupia się na efektownych scenach, także z udziałem Kevina Spaceya. Nie brakuje wybuchów, nowoczesnego wyposażenia i ujęć z trybu wieloosobowego.

Tymczasem na Steamie ujawniono minimalne wymagania sprzętowe produkcji w wersji PC. Nie podano remendowanej specyfikacji.

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit / Windows 8 64-bit / Windows 8.1 64-bit
  • Procesor: Intel CoreTM i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Grafika: Nvidia GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1GB
  • DirectX: Wersja 11
  • Dysk twardy: 55 GB wolnego miejsca

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PlayStation 4, PS3, X360 i Xbox One. Posiadacze zamówień przedpremierowych przystąpią do rozgrywki dzień wcześniej.

Akcja toczy się w przyszłości, co przełoży się na bardziej zaawansowane wyposażenie, w tym egzoszkielety dla żołnierzy, umożliwiające oddawanie długich skoków. Nie zabraknie także niewidzialnych helikopterów, biegania po ścianach, przenośnych osłon i lewitujących pojazdów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły