Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odświeżona wersja Odin Sphere ukaże się w styczniu w Japonii

Na sprzęcie Sony.

Firmy Atlus i VanillaWare opublikowały nowy zwiastun gry Odin Sphere: Leifdrasir, debiutującej 14 stycznia na PlayStation 3, PS4 i PS Vita.

Data dotyczy japońskiego rynku. Nie ogłoszono jeszcze ewentualnego debiutu na Zachodzie.

Produkcja z podtytułem Leifdrasir to odświeżona wersja oryginalnego Odin Sphere, które debiutowało w 2007 roku na PlayStation 2. W menu znaleźć można opcję „Classic Mode”, a w planach są podobno głębokie zmiany w rozgrywce (dzięki, Gematsu).

Projekt czerpie inspiracje z mitologii nordyckiej. Fabuła składa się z pięciu połączonych opowieści, w których głównymi bohaterami są przedstawiciele królestw z krainy Erion.

Przygody toczą się na tle większego konfliktu - demony lorda Odina atakują Ringford, jedno z państw. Postacie dysponującą specjalną bronią, absorbującą Phozony z pokonanych wrogów. Im więcej ich pozyskamy, tym potężniejszy staje się oręż.

W oryginale walka toczyła się na planszach w dwóch wymiarach, przypominając nieco bijatykę z większą swobodą ruchów.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze