Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Obrazki z Mortal Kombat X ujawniają kolejnego wojownika

Kowboj Erron Black.

Zestaw obrazków z Mortal Kombat X ujawnił kolejnego wojownika, w jakiego wcielimy się w tej brutalnej bijatyce.

Przystojny Baraka

Erron Black to jedna z mniej znanych postaci w popularnym uniwersum. Kowboj debiutował w wydanym niedawno komiksie, a MKX będzie pierwszą grą z jego udziałem. Nietypowy będzie system rozgrywki, stawiający zapewne w dużym stopniu na korzystanie z rewolwerów.

Ilustracje jako pierwszy opublikował serwis XboxAchievements.com, gdzie znaleźć można także pełny zestaw osiągnięć do odblokowania w wersji Xbox One.

Na obrazkach widzimy Errona wykonującego brutality. Jest też skaczący Shinnok oraz uśmiechnięty Baraka. Nie jest jeszcze jasne, czy ta ostatnia postać również pojawi się w grze, ale jest to prawdopodobne.

Mortal Kombat X zmierza 14 kwietnia na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Pełna lista powracających postaci to Ermac, Goro, Johnny Cage, Kano, Kenshi, Kitana, Kung Lao, Quan Chi, Raiden, Reptile, Scorpion, Sonya Blade oraz Sub Zero.

Nowi wojownicy to Cassie Cage, D'Vorah, Erron Black, Ferra/Torr, Jacqueline Briggs, Kotal Kahn, Kung Jin oraz Takahashi Takeda.

Erron Black podczas brutality
Skaczący Shinnok

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze