Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy bohater w Hearthstone tylko dla graczy World of Warcraft

Paladynka Liadrin.

Blizzard dodał nowego bohatera do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft, ale by go odblokować, trzeba najpierw zagrać w World of Warcraft.

Nie wystarczy zalogowanie się do popularnej produkcji sieciowej - należy utworzyć nową postać i osiągnąć co najmniej 20. poziom doświadczenia. Nagrodą będzie paladynka Liadrin.

Nie jest to więc nowa klasa w karciance, a jedynie kolejna opcja wyglądu, z innymi animacjami i kwestiami głosowymi.

Wszystkie osoby awansujące świeżą postacią na 20. poziom doświadczenia automatycznie odblokują osiągnięcie „Fledgling Hero of Warcraft”, a co za tym idzie - Liadrinę w Hearthstone.

Nie potrzeba opłacać abonamentu w World of Warcraft, ponieważ do osiągnięcia wymaganego pułapu wystarczy darmowa edycja startowa. Nadal trzebajednak liczyć się z koniecznością spędzenia w WoW kilku godzin - o pobieraniu danych nie wspominając.

Blizzard już w przeszłości mieszał dodatki i cyfrowe gadżety pomiędzy różnymi produkcjami, ale jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia z tak „wymagającym” procesem.

Tymczasem World of Warcraft wzbogaciło się o nowego rumaka, inspirowanego właśnie Hearthstone - latającego Hearthsteeda. Aby go otrzymać, należy... wygrać trzy partie w karciane, w trybie Pojedynku lub Areny.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze