Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejne ujęcia z trybu wieloosobowego w CoD: Advanced Warfare

Plus opinie graczy.

Studio Sledgehammer Games zorganizowało niedawno pokaz dla społeczności, pozwalając graczom sprawdzić w akcji Call of Duty: Advanced Warfare. Efektem jest poniższy materiał wideo, prezentujący nowe ujęcia z trybu wieloosobowego.

A masz!

- Możemy teraz wykazać się sprytem podczas walki i przemieszczać się w sposób, który wcześniej był niemożliwy - mówił jeden z uczestników imprezy.

Nowe opcje poruszania się zapewniają noszone przez postacie pancerze wspomagane z plecakami odrzutowymi, umożliwiające wykonywanie karkołomnych skoków czy błyskawiczne przesuwanie się na boki.

Jak donosi serwis Newsweek, w dniu premiery znajdziemy dwanaście trybów: Free for All, Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Capture the Flag, Kill Confirmed, Search & Destroy, Search & Rescue, Uplink, Momentum, Gun Game i Infected.

Zaprezentowano również system „Pick 13”, określający startowe wyposażenie, zabierane na każdy mecz. Wybierzemy dwie bronie wraz z dodatkami do nich, trzy bonusy, trzy perki, dwie umiejętności kombinezonu oraz własne nagrody za ciąg zabójstw.

Call of Duty: Advanced Warfare ukaże się 4 listopada na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One. Posiadacze zamówień przedpremierowych zagrają dzień wcześniej, z podwójnymi punktami doświadczenia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze