Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe fragmenty rozgrywki i rzut okiem na mapę świata w Wiedźminie 3

Plus: Materiał z Tywinem Lannisterem.

Dziennikarze z serwisu Gamespot opublikowali materiał wideo prezentujący między innymi mapę świata w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Możemy też przyjrzeć się nowym, krótkim fragmentom rozgrywki.

Oczywiście, jak zwykle w przypadku tego typu filmów, ostrzegamy przed lekkimi spoilerami.

Można zauważyć, że nie będziemy mieć do czynienia z jednym, ogromnym terytorium. Tereny archipelagu Skellige i Ziemi Niczyjej nie są połączone bezpośrednio. Gracze odwiedzą też pałac w Wyzimie oraz Kaer Morhen.

Potwierdzono, że w trakcie przygody możliwy będzie powrót do lokacji stworzonej z myślą o prologu - Białego Sadu - gdyby ktoś chciał dokończyć zadania poboczne, lub sprawdzić, czy na pewno zwiedził każdy zakątek.

Nowe sceny są w większości krótkie, przedstawiają walkę - między innymi z grzbietu Płotki - oraz spacer po mieście. Pod koniec zaprezentowano też fragment cut-scenki z misji pobocznej.

Poinformowano również, że w Novigradzie odwiedzimy rozległą sieć tuneli i kanałów. Najprawdopodobniej niejedno zlecenie wyśle tam Geralta na łowy.

Ponadto, przedstawiciele CD Projekt RED udostępnili dziś także wideo, w którym Charles Dance (Tywin Lannister z serialowej „Gry o Tron”) opowiada o pracy przy podkładaniu głosu cesarzowi Nilfgaardu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutuje 19 maja na PS4, Xbox One oraz PC.

O autorze
Komentarze