Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe ciężarówki w aktualizacji symulatora Spintires

Wkrótce wsparcie dla modów.

Po długich oczekiwaniach i trudnościach przy współpracy z programistą, symulator Spintires doczekał się nowej aktualizacji, wprowadzającej między innymi kolejne ciężarówki.

Nowe pojazdy

Pełną listę zmian i poprawek znaleźć można na oficjalnym forum dyskusyjnym, ale najważniejszym elementem są modele pojazdów: B-66, B-131, C-4310, D-537 i K-700.

W planach na najbliższą przyszłość jest wprowadzanie obiecanego już jakiś czas temu, oficjalnego wsparcia dla modyfikacji w ramach systemu Steam Workshop.

Ostatnia aktualizacja to także sporo załatanych błędów, zmiana struktury plików, lepsze tekstury wybranych modeli, poprawki ogólnej optymalizacji czy naprawa części osiągnięć, których dotychczas nie dało się odblokować.

W Spintires gracz wciela się w kierowcę radzieckiej ciężarówki, rzuconego gdzieś w niedostępne bezdroża. Za pomoc służy jedynie kompas, a zadanie polega na załadowaniu i dostarczeniu ładunku drewna czy paliwa.

Nowe pojazdy

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze