Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowe Assassin's Creed otrzymało podtytuł Syndicate - raport

Bohaterem Jacob Frye.

Kolejna odsłona serii Assassin's Creed otrzymała podtytuł Syndicate - wynika z nieoficjalnych informacji.

Obrazek z oficjalnej strony

Jak donosi serwis Polygon, tytuł oraz imię głównego bohatera ujawniono w materiałach marketingowych. Wcześniej spodziewano się, że podtytuł to słowo Victory, ale plany najwyraźniej zmieniono.

Główną postacią w Assassin's Creed: Syndicate będzie podobno asasyn Jacob Frye, przemierzający Londyn w epoce wiktoriańskiej, walcząc zapewne z templariuszami.

Wspomniane materiały marketingowe zapewniają, że AC: Syndicate „przeniesie miliony graczy do zadziwiającej repliki Londynu podczas rewolucji przemysłowej, gdzie znajdą się w świecie, którego wcześniej nie widzieli”.

Donisienia leżą w zgodzie z tym, co wiemy już od grudnia ubiegłego roku. Za główne prace odpowiada studio Ubisoft Quebec, a nie jak dotychczas - Montreal. Jedną z głównych innowacji ma być możliwość korzystania z linki z hakiem, zwiększająca opcje poruszania się po świecie.

Premiera w okresie świątecznym tego roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

W najbliższy wtorek - 12 maja - Ubisoft oficjalnie zapowie nową odsłonę, podczas prezentacji na żywo. Pokaz rozpocznie się o godzinie 18.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Assassin's Creed Syndicate

PS4, Xbox One

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze