Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

No Man's Sky trafi na PC dwa dni po premierze wersji PS4

Nieoficjalna aplikacja towarzysząca już dostępna.

No Man's Sky trafi na PC dopiero 12 sierpnia - dwa dni po premierze wersji na PS4 w Europie, a trzy dni po debiucie konsolowego wydania w Ameryce Północnej.

Już w ubiegłym tygodniu na stronie gry umieszczono informacje sugerujące opóźnienie wersji komputerowej, a dziś zmiana daty została potwierdzona przez głównego projektanta.

Deweloperzy zaznaczyli, że serwery zostaną zresetowane w niedzielę - oznacza to skasowanie postępów wszystkich, którzy zaczęli grać dzięki zakupionym przedwcześnie egzemplarzom.

Chociaż do premiery No Man's Sky pozostało jeszcze kilka dni, do sklepu Google Play trafiła już nieoficjalna aplikacja, która pomoże generować nazwy planet i gatunków zwierząt.

Zobacz: No Man's Sky - poradnik i najlepsze wskazówki

NMS Ally pomoże też dzielić się zrzutami ekranu z PlayStation 4 i da dostęp do dziennika z najważniejszymi informacjami - między innymi cenami zasobów u różnych handlarzy.

No Man's Sky to produkcja, której głównym elementem jest eksploracja galaktyk. Podróżujemy po różnych planetach, zbieramy surowce, ulepszamy statek i kombinezon bohatera.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły