Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mortal Kombat Onslaught nie jest tym, czego się spodziewasz

Drużynowe RPG na urządzenia mobilne.

Doczekaliśmy się zapowiedzi Mortal Kombat: Onslaught. Twórcy postanowili przenieść legendarną serię krwawych bijatyk na zupełnie nowe grunty, choć fani mogli spodziewać się czegoś innego.

Mortal Kombat: Onslaught będzie strategiczną, kolekcjonerską i drużynową grą RPG na urządzenia mobilne. Gracze zbudują własną drużynę z długiej listy wojowników, by następnie wystawić ich do ogromnych starć w czasie rzeczywistym. Stawką jest pokój, ponieważ siły zła atakują światy.

- Mortal Kombat to legendarna marka i popkulturowy fenomen, który nadal angażuje graczy i rozwija gatunek bijatyk na wielu platformach - powiedział David Haddad, prezes Warner Bros. - Mortal Kombat: Onslaught jest świadectwem tego, dlaczego Mortal Kombat jest jedna z najlepszych serii od ponad 30 lat, a innowacyjny zespół NetherRealm ciągle dostarcza fanom nowe formy rozgrywki.

- Przesuwamy granice Mortal Kombat, aby umożliwić graczom doświadczanie serii na nowe sposoby, jednocześnie pozostając wiernymi jej dzikiej naturze - dodał Ed Boon, dyrektor kreatywny NetherRealm Studios. - W Mortal Kombat: Onslaught przekształciliśmy Mortal Kombat w strategiczną drużynową grę RPG z szybką, grupową walką wręcz, którą mogą cieszyć się zarówno nowi, jak i obecni fani.

W Mortal Kombat Onslaught zagramy na urządzeniach z systemami iOS i Android, a gra zadebiutuje równocześnie na całym świecie w 2023 roku. Precyzyjna data premiery nie jest jeszcze znana, brak też jakichkolwiek materiałów z rozgrywki. Głodni informacji mogą zapisać się do newslettera na oficjalnej stronie gry. Warto wspomnieć, że seria Mortal Kombat obchodzi w tym miesiącu 30. rocznicę.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze