Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

MGS5: The Phantom Pain - alternatywna wersja pokazu z E3

Snake, Quiet i D-Horse w akcji.

Jednym z najważniejszych elementów Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ma być swoboda wyboru podejścia w ramach określonych misji. Twórcy zademonstrowali to założenie, publikując alternatywną wersję prezentacji z targów E3.

Snake wszystkie swoje konie nazywa D-Horse

W czerwcu otrzymaliśmy 40 minut rozgrywki, a Snake i jego sympatyczny piesek D-Dog lądowali w w Afganistanie, planując porwanie tłumacza z bazy Rosjan.

W nowej wersji materiału - dostępnej obecnie tylko w języku japońskim - postawiono na innego towarzysza. Strzelec wyborowy Quiet osłania bohatera z bezpiecznej odległości, podczas gdy ten eksploruje pustynię z pokładu jeepa.

Na E3 koncentrowano się w większym stopniu na skradaniu - teraz możemy przyjrzeć się także bardziej otwartej walce i wymianie ognia, z ostrzałem z pokładu helikoptera i granatami dymnymi włącznie.

Następnie grający podchodzi do misji jeszcze raz, tym razem za towarzysza wybierając konia D-Horse, a w ekwipunku wskazując karabin snajperski. Koń pomaga w przemieszczaniu się po sporej mapie, a broń ułatwia ciche eliminowanie wrogów z odległości.

The Phantom Pain debiutuje 1 września na PS3, PS4, X360 i Xbox One. Gra trafi także na PC, jednak dwa tygodnie później - 15 września.

Cover image for YouTube video【公式】GAME PLAY DEMO -自由潜入編- 日本語音声版 (解説:スネーク/CV:大塚明夫) | METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN

Krótka przerwa? Zobacz także:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze