Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Marrakesz w 360 stopniach w materiale z gry Hitman

Trzeci epizod debiutuje już jutro.

Przedstawiciele IO Interactive przygotowali nowy zwiastun trzeciego odcinka gry Hitman. Tym razem postanowiono zaprezentować główną lokację - Marrakesz - w 360 stopniach.

Możemy przyjrzeć się wybranym lokacjom i rozejrzeć się dookoła używając myszy bądź też poruszając urządzeniem - jeżeli oglądamy materiał na smartfonie lub tablecie.

Stolica Maroko będzie w nowym odcinku Hitmana - jak zapewniają twórcy - „pełna życia i atrakcji”. Przygotowano miasto z bocznymi uliczkami, charakterystycznymi ryneczkami na wolnym powietrzu, kafejką i dachami idealnymi dla strzelców wyborowych.

Celem misji jest jednak konsulat Szwecji, wyróżniający się minimalistyczną, skandynawską architekturą, zbudowany ze szkła, betonu i drewna.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

W środku placówki musimy znaleźć i wyeliminować Clausa Strandberga, trudniącego się finansowaniem niejasnych interesów. W samym centrum miasta jest za to tymczasowy sztab generała Reza Zaydana, którego „odwiedzimy” w drugim zadaniu.

Epizod z Marrakeszem debiutuje już jutro, 31 maja.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze