Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Danny: korytarze, klucz, nóż, hangar z pojazdami

Fliss jest prowadzona przez pokład przez jednego z przestępców.

Kolejna scena w The Dark Pictures - Man of Medan przeniesie nas do Fliss, która została złapana przez porywaczy w zamkniętym pokoju Trapped lub podczas ucieczki An Escape. Scena rozpoczyna się w miejscu, w którym bohaterka jest prowadzona przez jednego z przestępców - Danny'ego.

Rusz przed siebie i podążaj na wprost wzdłuż korytarza. W pewnej chwili dotrzecie do pomieszczenia, gdzie na ziemi leży klucz (1). Kiedy spróbujesz podnieść narzędzie zostaniesz jednak powstrzymany przez Danny'ego. Kontynuuj przechodząc przez przejście (2) z prawej.

Podążaj dalej jedyną możliwą drogą. W pewnej chwili dotrzesz do wejścia (3) prowadzącego do pokoju, gdzie Danny nieco spanikuje, myląc postać z czapką na patyku (jest ona sekretem i fabularną decyzją - Bearings, w kategorii Military Bandwith). Możesz ją następnie podnieść, po czym rusz w lewo.

Kontynuuj kierując się w stronę korytarza, na którym znajdziesz zwłoki (4). Możesz się im przypatrzyć. Kiedy to uczynisz ruszaj dalej (5). Idąc wzdłuż korytarza dotrzesz do zaułka, gdzie rozpocznie się scenka, w której Danny spanikuje i ucieknie.

Kiedy to nastąpi wróć na poprzedni korytarz i skieruj się prosto, aż dotrzesz do kratki (6), którą wyważ, żeby przejść dalej. Po dojściu do skrzyżowania możesz spojrzeć przez kratkę z prawej, gdzie zobaczysz głowę. Następnie ruszaj w lewo.

Dotrzesz do hangaru z pojazdami. Z lewej (7) możesz odnaleźć tablicę z informacjami, w zaułku (8) w centrum jest z kolei ciało z nożem (decyzja fabularna - Bearings, kategoria Ships in the Night). Dalej znajdziesz kolejne zwłoki (9) z nieśmiertelnikiem. Po przeszukaniu pomieszczenia przejdź przez przejście (10) z prawej. Po opuszczeniu hangaru scena zakończy się.

Następnie: Man of Medan - Finding Friends: Brad, szafki, maska przeciwgazowa

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Caskets: kuchnia, nóż, trumny, zwłoki

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze

More On The Dark Pictures - Man of Medan

Najnowsze artykuły