Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - Finding Friends: Brad, szafki, maska przeciwgazowa

Próbujemy dotrzeć Bradem do reszty znajomych.

Kolejna scena w Man of Medan będzie związana z Bradem. Jeśli porywacze nie odkryli go na łódce Duke of Milan w rozdziale Storm, to mężczyzna opuści jej pokład i wejdzie na okręt.

Skieruj się w lewo, przejdź pomostem do końca. Możesz udać się w prawo - na ziemi znajdziesz bransoletkę Julii. Aby kontynuować należy udać się do drzwi (1) z lewej. Wejdź po schodach na górę, po czym przejdź do korytarza z prawej, a potem do pomieszczenia z prawej.

Trafisz do lokacji z dużą ilością zwłok żołnierzy - możesz się im przypatrzyć. Skieruj się do przejścia z prawej i kontynuuj korytarzem. Przejdź przez drzwi i po scence z szafkami otwórz tę z prawej (2). Następnie uczyń to ponownie.

Rusz wzdłuż korytarza i skręć do toalety (3). W jednej z kabin będzie miała miejsce scenka z krwią, a po chwili w pomieszczeniu pojawi się Junior z pistoletem. Zalicz minigrę, aby nie zdradzić miejsca pobytu. Jeżeli tego nie uczynisz, to przestępca odkryje Brada, a ten błyskawicznie przebiegnie przez dwie kolejne lokacje, uciekając Juniorowi.

Po scence w toalecie wróć do korytarza z szafkami i zajrzyj ponownie do tej, którą sprawdzałeś wcześniej - znajdziesz w niej maskę przeciwgazową (decyzja fabularna, Bearing - kategoria Ships in the Night). Następnie przejdź przez drzwi (4) na końcu korytarza.

Kontynuuj, aż dotrzesz do końca korytarza. Skręć w prawo (5) i przesuń zieloną skrzynię, po której przejdź nad ścianą (6) z lewej. Następnie ruszaj przed siebie - możesz po drodze zwiedzić mijane pomieszczenia. Celem są jednak drzwi na końcu.

W nowej lokacji możesz przyjrzeć się zwłokom (7) z lewej. Obok nich, na ziemi, znajdziesz klucz (8), który można podnieść (decyzja fabularna - Bearings, kategoria Ships in the Night), a na skrzyniach kartkę (9), która jest sekretem. Zejdź na dół ekranu i podejdź do miejsca ze zniszczonym fragmentem barierki (10), gdzie zeskocz na dół.

Następnie: Man of Medan - Ritual: sala balowa, halucynacje, postać w kapturze

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Danny: korytarze, klucz, nóż, hangar z pojazdami

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Dark Pictures - Man of Medan

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.
Komentarze