Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Man of Medan - An Escape: ucieczka, distributor cap

Docieramy w głąb okrętu, uciekając przed przestępcami.

Po uwolnieniu się z pułapki w poprzednim rozdziale Man of Medan, o nazwie Trapped, bohaterowie będą kontynuować ucieczkę. Zacznij kierować się wzdłuż korytarza. Przy okazji możesz przeszukać dwa pomieszczenia z lewej, w pierwszym z nich znajdziesz tabliczkę, która jest sekretem.

Ruszaj dalej przechodząc przez korytarz, a następnie przez lokacje z rurami. Dotrzesz do pomieszczenia z łóżkami, gdzie możesz nieco się rozejrzeć. Kiedy będziesz gotowy przejdź przez przejście (1) z prawej.

W nowej lokacji udaj się w górę ekranu i przejdź w prawo (2) - z początku dość trudno dostrzec tu przejście.

Kontynuuj marsz, aż dotrzesz do ładowni. Rozpocznie się tu scenka, w trakcie której będziesz musiał podjąć decyzję związaną z kopułką zapłonową (Distributor Cap), czyli częścią niezbędną do uruchomienia silnika w łodzi. Możesz powiedzieć Aleksowi, aby po nią poszedł (Serious - 3) lub zachować ostrożność (Reluctant - 4).

Pierwsza decyzja sprawi, że relacje mężczyzn ulegną pogorszeniu, a druga polepszą je. Jeśli w drużynie jest Fliss, to postanowi pójść po mechanizm, co zakończy się złapaniem jej przez przestępców.

Następnie: Man of Medan - Caskets: kuchnia, nóż, trumny, zwłoki

Spis treści: The Dark Pictures: Man of Medan - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Man of Medan - Trapped: pułapka, blokada drzwi, odwracanie uwagi

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze