Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mafia 3 - walka z innym gangiem w nowym trailerze

Rabowanie dilerów i inne.

Firma 2K Games opublikowała nowy zwiastun Mafii 3. Materiał koncentruje się na aktywnościach, których podejmiemy się zwalczając wrogi gang.

Główny bohater stanie do walki z niejakim Salem Marcano, który stoi na czele przestępczego półświatka Nowego Bordeaux. Osłabienie pozycji mafiosa wiązać ma się z wykonaniem szeregu działań.

Aby zaszkodzić interesom szefa gangu władającego Nowym Bordeaux, będziemy musieli między innymi rabować dilerów, ostrzeliwać laboratoria produkujące narkotyki oraz powstrzymywać handel ludźmi. Wszystko po to, by wprowadzić chaos w dobrze prosperującym imperium.

Trailer jest kolejnym filmem z cyklu materiałów prezentujących różne elementy produkcji. Tak jak w przypadku poprzedniego, narratorem nagrania jest jeden ze współpracowników bohatera, zeznający przed komisją senacką. Nie zabrakło też fragmentów rozgrywki.

Akcja gry osadzona zostanie w w Nowym Bordeaux, fikcyjnej wersji Nowego Orleanu z 1968 roku. Był to burzliwy okres w dziejach Stanów Zjednoczonych. Obywatele żyli śmiercią Martina Luthera Kinga. Wśród tematów przewodnich pojawiały się protesty przeciwko wojnie w Wietnamie. W mieście dość istotny był także problem dyskryminacji rasowej.

Wcielimy się w Lincolna Claya, Afroamerykanina będącego weteranem wojny w Wietnamie. Bohater wychowywał się w sierocińcu i od małego poszukiwał miejsca w świecie. W taki sposób wszedł na drogę przestępczą, gdzie odnalazł swoją „rodzinę”.

Mafia 3 zadebiutuje 7 października na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze