Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Little Devil Inside - niezależne RPG akcji ufundowane na Kickstarterze

Gra trafi na PC, PS4 i Xbox One.

Little Devil Inside zostało ufundowane na Kickstarterze. Deweloperom udało się zebrać 265 tys. dolarów australijskich - celem było 250 tys.

Produkcja koreańskiego studia Neostream to RPG akcji, którego istotnym elementem będzie eksploracja i ciągłe podróżowanie. Gracze wcielą się w profesora zajmującego się badaniem nadprzyrodzonych zjawisk.

„Nie chodzi tylko o zabijanie demonów i ratowanie świata. Chodzi o atmosferę realistycznego życia w nierealistycznym świecie” - czytamy w opisie.

„To gra opowiadająca historie z codziennego życia ludzi zajmujących się niecodziennymi rzeczami - na przykład polowaniem na potwory”.

Pomiędzy kolejnymi misjami, gracze wrócą do miasta, w którym uzupełnią zapasy i przygotują się do kolejnej wyprawy. Poza cywilizacją, ważnym aspektem będzie walka o przetrwanie.

Nie zabraknie oczywiście walki. Gobliny i inne stwory przeszkadzające w podróży wyeliminujemy przy użyciu mieczy, strzelb i innych narzędzi. Twórcy chcą też wprowadzić tryb kooperacji.

Little Devil Inside oferuje także bajkową, przyciągającą uwagę oprawę graficzną. Pastelowe kolory robią wrażenie szczególnie w pustynnej lokacji, której można przyjrzeć się w zwiastunie prezentującym wersję pre-alpha.

Gra ma zadebiutować w grudniu 2015 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Komentarze