Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Siostra Cecile, święty znak

Jak wykonać zadanie Cecile.

Jednym z pobocznych zadań w grze Lies of P jest odnalezienie świętego znaku znajdującego się w komnatach arcybiskupa. Otrzymujemy je od siostry Cecile.


Na tej stronie:


Gdzie znaleźć siostrę Cecile

Siostra Cecile znajduje się w bibliotece katedry Św. Frangelica, w pomieszczeniu obok Stargazera. Gdy przy nim stoisz, skręć w lewo (1), Cecile będzie stała przy zabarykadowanych drzwiach.


Gdzie znaleźć święty znak arcybiskupa

Po rozmowie z Cecile podążaj przez bibliotekę katedry. Gdy dojdziesz do pomieszczenia, przy którym znajduje się winda, skręć w prawo (2), a następnie przejdź prosto.

Po pokonaniu przeciwnika wyżej podążaj dalej drogą. Zanim pójdziesz dalej w lewo, w kierunku naczynia ognia, przejdź prosto do komnaty arcybiskupa. Podnieś święty znak leżący na podłodze, a następnie przejdź dalej. Odblokujesz skrót, dzięki któremu wrócisz do Stargazera.

Po pokonaniu bossa lokacji wróć do miejsca, w którym stała Cecile. Znajdziesz tam winyl z nagraniem „Divine Service” oraz spisane wyznanie Cecile.

Następnie: Lies of P - Dżentelmen Julian

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Giangio, dukatowe drzewo

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze