Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Bagno Beznadziei (1)

Przechodzimy przez Bagno Beznadziei.

Podróż w Lies of P trwa dalej. Po udanym wejściu na Bagno Beznadziei musimy przez nie przejść.


Na tej stronie:


Przejście przez Bagno Beznadziei

Po wyjściu z jaskini zobaczysz na Bagnie dwie Marionetki Przyszłości. Dodatkowo, tak jak poprzednio, na wieży (2) znajduje się balista. Póki co nie możesz się do niej dostać, więc pobiegnij w lewo (1), aż dojdziesz do domku na skale.

Gdy dobiegniesz do końca, obróć się w prawo. Po lewej stronie (3) znajduje się przejście do domku, w którym spotkasz Sowiego Doktora - jednego z bossów pobocznych. Dalej znajduje się drugie przejście (4), do którego zmierzasz.


Wąwóz na Bagnie Beznadziei

Idź wyznaczoną drogą, a następnie skręć w prawo. Znajdziesz się w zabudowanym wąwozie. Przejdź przez konstrukcję, aż dojdziesz do drzwi, za którymi widać Stargazer. Odwróć się, a zobaczysz drabinę (5), po której musisz zejść. Zabij znajdujących się poniżej przeciwników, po czym skorzystaj z drugiej drabiny (6).

Znajdziesz się przed mostem, na środku którego znajdują się połamane deski (7). Ponownie, jeśli przez nie przebiegniesz, to nie zdążą się pod tobą złamać. Uważaj jednak na wroga znajdującego się po drugiej stronie. Gdy go pokonasz, przejdź przez pomieszczenie po lewej.

Gdy staniesz na rozstaju dróg, najpierw skorzystaj z drabiny (8), która zaprowadzi cię do widzianego wcześniej Stargazera. Odblokujesz tam również wcześniej zamknięte drzwi. Po lewej (9) znajduje się silny przeciwnik oraz skrzynia, w której znajdziesz mechanizm legionu. Po wszystkim idź na wprost (10).

Dojdziesz do jaskini, w której nieustannie toczą się płonące kule. Wejdź na wolną przestrzeń po prawej i pokonaj przeciwnika, który spadnie z góry. Na drodze pojawi się również międzywymiarowy motyl, z którego otrzymasz korbę zaawansowania. Uważaj jednak na kule. Gdy tylko kula poleci dalej, biegnij pod górę, chowając się za półką skalną (11).

Wejdź wyżej, a następnie skręć w lewo. Uważaj na wrogów znajdujących się na drodze. Z kolejnego motyla otrzymasz księżycowy kamień pierwszej kwadry.

Przejdź dalej i ustaw się za skałą. Kiedy przetoczy się kolejna kula, szybko przebiegnij do przodu, a następnie zeskocz na półkę z prawej.

Będąc na półce zobaczysz na poziomie niżej kolejną drogę, przez którą toczą się kule. Po prawej stronie (12) pojawi się kolejny międzywymiarowy motyl - otrzymasz z niego kolejny księżycowy kamień pierwszej kwadry. Biegnij w lewo (13), by przejść dalej. Gdy zeskoczysz, możesz zatrzymać się na półce skalnej obok przepaści.

Po przebiegnięciu dalej skręć w prawo. Dotrzesz do jaskini z przeciwnikami. Gdy ich pokonasz, uważaj na grotę po lewej (14). Znajduje się tam skażony niedźwiedź, który pilnuje skrzyni - znajdziesz w niej zasobnik zakłócenia Arch. Będzie lepiej, jeśli najpierw pójdziesz w prawo (15) i naciśniesz przycisk odblokowujący drabinę, po której zejdziesz do Stargazera.

Następnie: Lies of P - Bagno Beznadziei (2)

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Wejście na Bagno Beznadziei

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze