Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kultowa scena z GTA 5 wskrzeszona w GTA Online. Lamar roastuje Franklina po raz drugi

Po latach.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych scen z GTA 5 to moment, w którym Lamar „roastuje” Franklina, stojąc przed mieszkaniem jego ciotki. Okazuje się, że Rockstar przygotował nową wersję dialogu na potrzeby aktualizacji do GTA Online, puszczając oczko do fanów trybu fabularnego.

Wspomnijmy oryginał: Franklin odmawia przyjęcia Lamara w domu, w wyniku czego przyjaciel obraża protagonistę GTA 5, krytykując między innymi jego fryzurę. Roast zyskał status kultowego, przy okazji stając się też memem i generując mnóstwo przeróbek.

Nowy dialog jest inny, a Lamar zdecydowanie łagodniej traktuje Franklina, ale widzimy kilka podobieństw, między innymi początek i zakończenie rozmowy, wraz ze specyficznym ruchem Lamara.

Po latach od pierwszego roastu, Franklinowi oberwało się za to, że jest „spięty” i nie chce wpuścić Lamara do mieszkania ze względu na dzieci.

- Nie nienawidź mnie, bo twoje dzieci kochają mnie bardziej od ciebie. Może gdybyś przestał być taki spięty i pozwolił wujkowi Lamarowi dać dzieciakom trochę frajdy, zapewniłbyś swojemu gospodarstwu domowemu nieco harmonii - głosi fragment roastu.

Aby samemu doświadczyć nowej wersji słynnego dialogu, należy wziąć udział w linii fabularnej dodatku The Contract w GTA Online, w którym gościem jest nie tylko wspomniany Franklin, ale też Dr. Dre.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze