Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Która szkoła wiedźmińska jest dla ciebie? CD Projekt uruchomił quiz

Nie tylko Wilk.

Zapewne każdy fan gier Wiedźmin oraz serialu Netflixa choć raz zastanawiał się, jak to jest być łowcą potworów. CD Projekt Red przygotował quiz dla fanów, który pozwala przekonać się, która wiedźmińska szkoła pasuje do nas najbardziej.

Aby rozwiązać quiz, kliknij tutaj. Zabawa składa się z dziesięciu pytań, po której otrzymujemy graf z sześcioma szkołami, wskazujący, do których jest nam najbliżej. Działa to więc trochę jak quiz Tiary Przydziału z uniwersum Harry'ego Pottera.

Sprawdzasz tablicę ogłoszeń w Jaworniku w poszukiwaniu zleceń, kiedy podchodzi do ciebie mieszkaniec wioski. »Mistrzu Wiedźminie, proszę, pomóż nam! W pobliżu są bandyci, rozbili obóz w lesie! Jeśli nas okradną, nie przeżyjemy zimy!« - błaga, oferując ci garść monet. Jak się zachowasz?” - to jedno z przykładowych pytań. Możemy przyjąć zlecenie, zostać w wiosce, by potencjalnie odtraszyć bandytów albo nie wtrącać się w lokalne sprawy.

Choć wydaje się, że większość graczy odpowie na pytania w bardzo podobny sposób, to ciekawa zabawa, wprowadzająca w odpowiedni klimat przed premierą next-genowej aktualizacji do Wiedźmina 3. Do odświeżonej gry wskoczymy już 14 grudnia.

Dajcie znać w komentarzach, jakie uzyskaliście wyniki. Nam najbliżej do szkoły wilka, choć po piętach depcze jej szkoła gryfa.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze