Skip to main content

Hogwarts Legacy już teraz pozwala poznać dom i różdżkę. Decyzje zostaną przeniesione do gry

Wczesna ceremonia przydziału.

Hogwarts Legacy zadebiutuje dopiero 10 lutego, ale już teraz można wziąć udział w ceremonii przydziału do jednego z czterech domów, a także otrzymać osobistą różdżkę. Decyzje zostaną przeniesione wprost do gry.

Wszystko dzięki współpracy z oficjalnym serwisem Harry Potter Fan Club. Należy połączyć konto WB Games z kontem klubu, by wybory związane z domem i różdżką miały zastosowanie w grze. Dodatkowo, zyskamy specjalną szatę oraz maskę z dziobem:

Jak działa ceremonia przydziału i sklep pana Ollivandera w Harry Potter Fan Club? Obie aktywności opierają się na serii pytań dotyczących osobowości i upodobań. Dom, do którego zostajemy przydzieleni, a także różdżka, mają odzwierciedlać nasz charakter i wartości, którymi się kierujemy.

Oczywiście łączenie kont nie jest konieczne, bo osobm, które tego nie zrobią, dom i różdżka zostaną przydzielone po prostu podczas gry. Twórcy ze studia Avalanche Software zaznaczają też, że decyzja Tiary Przydziału i pana Ollivandera w ramach fanclubu nie są ostateczne i nawet po połączeniu kont możemy się zdecydować na nieprzenoszenie ich do gry.

Harry Potter Fan Club działa już od lat i wielu fanów uniwersum ma już przydzielony dom i różdżkę. Takie osoby nie muszą oczywiście wykonywać testów raz jeszcze.

Zobacz także