Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Koszmar fana Red Dead Redemption 2 na Stadia. 6 tysięcy godzin gry trafi do kosza

Gracz błaga o możliwość transferu zapisów.

Po wczorajszym ogłoszeniu, że usługa Google Stadia zostanie wyłączona na początku przyszłego roku, oddany gracz Red Dead Redemption 2, który spędził w produkcji Rockstara niemal 6 tysięcy godzin, prosi studio o możliwość eksportu zapisów.

Przypomnijmy, że podobną prośbę wystosowali też fani Cyberpunk 2077. Teraz dołącza do nich youtuber o pseudonimie Colour, który w grze od Rockstara spędził 5907 godzin. Twórca podzielił się swoim apelem na Twitterze, prosząc dewelopera o przeniesienie postaci na inną platformę. „Rockstar Games, pozwólcie nam jednorazowo przetransferować postać na inną platformę. Błagam was” - napisał youtuber w wiadomości.

Niektórzy internauci zwrócili uwagę, że Colour grając na komputerze może stworzyć lokalne kopie zapasowe zapisów. Niestety, gracz grał głównie w tryb Red Dead Online, a pobrać można jedynie plik z zapisem trybu fabularnego.

Za twórcą wstawił się internauta o pseudonimie Videotech, prowadzący popularną stronę z informacjami na temat gier studia Rockstar. Obiecał, że napisze w tej sprawie mail do działu PR Rockstar Games i da znać, jeśli uda mu się uzyskać odpowiedź.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Red Dead Redemption 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze