Skip to main content

Medytujący buddyjski mnich na szczycie góry w Red Dead Redemption 2

Tajemniczy kapłan siedzi na jednej z najwyższych gór w Grizzlies East.

CIEKAWOSTKA | W Red Dead Redemption 2 można spotkać naprawdę wiele postaci, które idealnie wpasowują się w klimat Dzikiego Zachodu. Z tego grona wyłamuje się tajemniczy mnich, który nieustannie poświęca się medytacji na wierzchołku jednej z najwyższych gór.

Kapłana możesz odnaleźć na szczycie skalistej góry w regionie Ambarino, a dokładnie w Grizzlies East. Gdy dotrzesz na samą górę, odbij ze ścieżki i poszukaj mężczyznę, który spogląda z półki skalnej w kierunku południowym.

Duchowny ubrany w charakterystyczny purpurowy strój siedzi w typowej medytacyjnej pozycji kwiatu lotosu. Scena wygląda tak, jakby kapłan został żywcem przeteleportowany z legendarnej świątyni Szaolin. Główny bohater może podejść i przywitać się z nim lub prowokować go do jakiejś reakcji, ale poza delikatnym odwróceniem się, mnich pozostanie niewzruszony na nasze zaczepki.

Co ciekawe, na jednej z półek skalnych ponad miejscem pobytu mnicha możemy usiąść, mimo że w okolicy nie ma niczego godnego uwagi. Z tego powodu, w Internecie powstała pewna teoria. Rzekomo, jeżeli spędzimy kilka godzin czasu gry w tym miejscu, to mnich powstanie lub odezwie się do nas. Jest to jednak nieprawda, gdyż nie zostało to w żaden sposób potwierdzone. Jedyne co nam pozostaje, to podziwiać z tego miejsca piękną panoramę okolicznych regionów.

Następna ciekawostka: Dziwaczne maszyny latające

Zobacz także