Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kilka minut gameplayu z kampanii fabularnej Titanfall 2

Z perspektywy pilota i mecha.

W internecie pojawiły się fragmenty rozgrywki z kampanii fabularnej Titanfall 2 - strzelanki opracowywanej przez studio Respawn Entertainment.

Materiały zaprezentowano na antenie Live with TouTube Gaming - nowego programu prowadzonego przez Geoffa Keighleya. Przedstawiają ujęcia z trzech różnych misji, które znajdą się w pełnej wersji gry.

W pierwszym nagraniu główny bohater - Jack Cooper - zasiada za sterami własnego mecha. Jest dużo strzelania do pojawiających się przeciwników przy wykorzystaniu zróżnicowanego uzbrojenia.

Zobacz: Titanfall 2 - Poradnik, Solucja

Podczas zabawy zdobędziemy dla tytana różne zestawy wyposażenia, które będziemy mogli dowolnie zmieniać, w zależności od potrzeb na polu walki.

Drugi materiał przedstawia fragment misji, w której pilot porusza się na własnych nogach. Prowadzona przez gracza postać wyróżnia dużą mobilnością - potrafi biegać po ścianach i korzysta z plecaka odrzutowego, który umożliwia skakanie na duże odległości.

Umiejętności protagonisty przełożą się na swobodę w trakcie starć - oponenta będzie można zastrzelić, ale też zlikwidować w walce wręcz lub zaatakować z powietrza.

Trzeci i ostatni film pokazany na antenie programu Keighleya prezentuje misję, w której bohaterowi towarzyszy czteroosobowy oddział. Nagranie kończy się w momencie, kiedy pilot wsiada do własnego mecha.

Głównym bohaterem kampanii jest niejaki Jack Cooper - członek ruchu oporu walczącego z siłami konsorcjum IMC. W trakcie realizacji jednego z zadań odnajduje porzuconego BT-7274 - mecha klasy Argus, którego właściciel zginął w walce. Tytan wybiera Coopera na swojego nowego pilota.

Titanfall 2 zadebiutuje 28 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Produkcja zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem).

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze