Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Inside - sekrety 6-7/14, Głębiny

Gdzie znaleźć ukryte kule i jak odblokować osiągnięcia w Głębinach.

Na poziomie Głębiny odnajdziesz dwa sekrety. Zobacz poniżej, gdzie się znajdują.

Sekret 6/14

Szósty sekret znajdziesz w Głębinach, zaraz po rozwiązaniu zagadki z odrzutową skrzynką i otwarciu zamkniętych wrót.

Po powrocie do łodzi podwodnej znajdziesz się w pomieszczeniu przypominającym zalaną klatkę schodową. Od razu popłyń pionowo w dół, wzdłuż schodów – w tle widać będzie żółty przewód.

Na dnie zobaczysz skrzynię, spod której wydobywa się światło. Staranuj skrzynię od prawej strony, by otworzyć ukryte przejście. Zanurz się głębiej.

Na dole kieruj się w lewo, a następnie wynurz się przy drabinie i wyjdź z łodzi. Wejdź po drabinie. Zobaczysz urządzenie do kontrolowania umysłów i dwóch ludzi. Podepnij się.

Pokieruj pierwszego człowieka tak, by spadł na dach łodzi i zostaw go tam. Odepnij się i wejdź do łodzi (bez obaw, niewolnik nie spadnie, gdy otworzysz właz). Podpłyń ostrożnie pod drugie urządzenie do sterowania umysłami i wyskocz z wody pionowo w górę, by podpiąć człowieka stojącego na łodzi.

Wróć teraz po drabinie na górę i ponownie podepnij się pod urządzenie. Możesz teraz sterować osobą stojącą na moście w tle. Pokieruj ją tak, by zniszczyła kulę (6/14). Zdobędziesz też osiągnięcie Nisko postawieni znajomi.

Sekret 7/14

Następny sekret znajdziesz po sekcji, w trakcie której zamkniesz czerwone wrota przed nosem długowłosej kreatury i przebijesz się przez sufit.

Zaraz po tym, płyń w lewo, aż natkniesz się na wysoki mur. Uderzając łodzią w dwie widoczne na nim rury, otworzysz ukrytą ścieżkę. W tym celu użyj dopalacza łodzi, by wyskoczyć z wody w kierunku rur. Po drugim uderzeniu rozlecą się one, odsłaniając przejście.

Zaparkuj łódź przy murze i wyjdź z niej, a następnie wejdź na górę, gdzie czeka kula (7/14) i osiągnięcie Piękny widok.

Następnie: Inside – sekret 8/14, Kopalnia

Spis treści: Inside - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Inside – sekrety 4-5/14, Miasto

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze

More On Inside

Najnowsze artykuły