Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Inside - sekrety 13-14/14, Laboratorium

Gdzie znaleźć ostatnie dwie ukryte kule i jak zdobyć ostatnie dwa osiągnięcia.

W Laboratiorium odnajdziesz dwa ostatnie sekrety w grze Inside.

Sekret 13/14

Przedostatni sekret znajdziesz w pomieszczeniu z windą pod koniec poziomu. Gdy będziesz zabierać ostatnią grupę ludzi z wyższego poziomu do windy, nie pozwól, by wszyscy znaleźli się w środku. Musisz szybko nacisnąć przycisk, by drzwi się zamknęły, dzieląc grupę na dwie – jedna pojedzie z Tobą w środku, druga wskoczy na dach windy, gdy ta pojedzie na dół.

Wróć windą na górę. Grupa z dachu znajdzie się piętro wyżej, a ci, którzy są z Tobą, pomogą Ci dostać się do ukrytego pomieszczenia. Na prawo od windy, w biurze z wielkim oknem, znajduje się kolumna, która zasłania ukrytą linę.

Niech Twoi ludzie pomogą Ci do niej doskoczyć. Na wyższym piętrze znajdziesz ukrytą kulę (13/14), ale tu też będzie Ci potrzebna pomoc drugiej grupy osób – niech podrzucą Cię do kuli. Niszcząc ją, odblokujesz osiągnięcie Praca biurowa.

Sekret 14/14

Ostatni sekret znajdziesz niedaleko wielkiej szyby i gapiów, po tym, jak po szafce wejdziesz na górę.

Wskocz na konsoletę po lewej, a z niej na lampę wiszącą z sufitu. Możesz wspiąć się po niej wyżej. Kontynuuj w prawo do pomieszczenia z włazem w podłodze. Zejdź niżej i idź dalej w prawo, aż dotrzesz do drabiny, ale zamiast iść na dół, skieruj się najpierw do góry.

Wspinając się po drabinie, dotrzesz do ukrytego pomieszczenia. Idź w prawo, aż dotrzesz do wielkiej kuli z kładką, po której można wejść do środka. Wewnątrz znajdziesz ostatnią ukrytą kulę (14/14). Zniszcz ją, aby odblokować osiągnięcie Ostatni akt.

Teraz kiedy udało Ci znaleźć wszystkie ukryte kule, możesz odblokować sekretne zakończenie. W tym celu, po zniszczeniu ostatniej kuli, wybierz z głównego menu opcję Wczytaj i załaduj zapis z pola kukurydzy na początku etapu Farma. Można to też zrobić po ukończeniu gry.

Szczegóły znajdziesz na stronie Inside – Inside – sekretne zakończenie">.

Spis treści: Inside - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Inside – sekrety 11-12/14, Wejście do laboratorium

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze

More On Inside

Najnowsze artykuły