Skip to main content

Inside - sekrety 11-12/14, Wejście do laboratorium

Gdzie znaleźć ukryte kule i jak zdobyć wszystkie osiągnięcia.

Na stronie pokazujemy, gdzie znajdują się sekrety i osiągnięcia na poziomie Wejście do laboratorium.

Sekret 11/14

Jedenasty sekret znajdziesz po minięciu śmiercionośnego korytarza z wirnikami i podczas rozwiązywania zagadki z reflektorem na moście.

Zanim zrobisz cokolwiek, użyj koła na moście, by ustawić wysięgnik na godzinie 12:00.

Gdy to zrobisz, zacznij cofać się z mostu z reflektorem w kierunku początku poziomu. W pewnym momencie zauważysz, że nasz bohater potyka się w wodzie, tuż przed podwyższeniem, na które trzeba wskoczyć, by wejść na most.

Zanurkuj w tym miejscu, by znaleźć pomieszczenie ukryte pod wodą, po prawej. Kieruj się przez drzwi i dalej korytarzem w prawo. Zobaczysz ukrytą kulę (11/14). Zniszcz ją, by odblokować osiągnięcie Jak w zegarku.

Sekret 12/14

Następny sekret znajdziesz, gdy pod koniec poziomu wrócisz do pomieszczenia z wodą wiszącą z sufitu. Przesuń jedną z odrzutowych skrzynek do prawego końca pomieszczenia i wykorzystaj ją, by uruchomić przycisk i wskoczyć na platformę po prawej, która zabierze Cię do ukrytego pomieszczenia.

Ustaw skrzynkę pod czerwonym przyciskiem, uruchom ją i stań na niej. Gdy skrzynka wystrzeli w górę, szybko naciśnij przycisk (1), zeskocz na platformę po prawej (2) i wjedź na górę (3).

Zniszcz ukrytą kulę (12/14), aby odblokować osiągnięcie Głęboka zaduma.

Następnie: Inside – sekrety 13-14/14, Laboratorium

Spis treści: Inside - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Inside – sekrety 9-10/14 Zalana baza

Read this next