Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Inside i Celeste za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne gry - zainteresowani mogą zdobyć niezależne platformówki Inside oraz Celeste.

Aby zdobyć bezpłatne kopie obu wymienionych produkcji, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać poszczególne tytuły do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ akcja zakończy się za tydzień, 5 września, o godzinie 17:00.

Inside to projekt twórców Limbo z fińskiego studia PlayDead. Podczas zabawy gracze kierują poczynaniami chłopca przemierzającego mroczne lokacje i rozwiązującego przygotowane przez twórców zagadki.

Celeste jest z kolei platformówką, która opowiada o losach rudowłosej Madeline. Dziewczyna chce wspiąć się na szczyt góry, co nie jest jednak prostym zadaniem, ponieważ droga usłana jest szeregiem niebezpiecznych pułapek.

Epic Games Store jednocześnie poinformowało, że 5 września udostępni następne dwie produkcje. Użytkownicy cyfrowego sklepu pobiorą dwuwymiarowe The End is Nigh od autora The Binding of Isaac oraz podwodne Abzu.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Nowy Resident Evil to gra kooperacyjna w stylu Left 4 Dead? Pierwsze screeny

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze