Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Inside i Celeste za darmo w Epic Games Store

Przez tydzień.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne gry - zainteresowani mogą zdobyć niezależne platformówki Inside oraz Celeste.

Aby zdobyć bezpłatne kopie obu wymienionych produkcji, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać poszczególne tytuły do konta. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ akcja zakończy się za tydzień, 5 września, o godzinie 17:00.

Inside to projekt twórców Limbo z fińskiego studia PlayDead. Podczas zabawy gracze kierują poczynaniami chłopca przemierzającego mroczne lokacje i rozwiązującego przygotowane przez twórców zagadki.

Celeste jest z kolei platformówką, która opowiada o losach rudowłosej Madeline. Dziewczyna chce wspiąć się na szczyt góry, co nie jest jednak prostym zadaniem, ponieważ droga usłana jest szeregiem niebezpiecznych pułapek.

Epic Games Store jednocześnie poinformowało, że 5 września udostępni następne dwie produkcje. Użytkownicy cyfrowego sklepu pobiorą dwuwymiarowe The End is Nigh od autora The Binding of Isaac oraz podwodne Abzu.

Źródło: Epic Games Store

Następnie: Nowy Resident Evil to gra kooperacyjna w stylu Left 4 Dead? Pierwsze screeny

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Celeste

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Inside

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze