Skip to main content

Inside - sekrety 9-10/14, Zalana baza

Gdzie znaleźć ukryte kule i jak odblokować osiągnięcia w zalanej bazie.

Jeśli szukasz sekretów w Zalanej bazie, to poniżej znajdziesz ich lokalizację.

Sekret 9/14

Dziewiąty sekret znajdziesz w Zalanej bazie, w momencie, gdy trzeba odciągnąć długowłosą kreaturę od przycisku po prawej stronie pomieszczenia. Zamiast tego, zanurz się na chwilę w wodzie po prawej stronie, by zwabić stwora w to miejsce.

Szybko wyjdź z wody i pobiegnij górą w lewo. Wskocz do wody i zanurkuj pod ścianą z okrągłym włazem, kierując się w lewo. Gdy tylko wynurzysz się na powierzchnię, zobaczysz ukrytą kulę (9/14). Zniszcz ją, aby odblokować osiągnięcie Chwila wytchnienia.

Możesz wrócić przez kratkę wentylacyjną znajdującą się na lewo od kuli. Ominiesz w ten sposób potwora z głębin czekającego w wodzie.

Sekret 10/14

Następny sekret znajdziesz krótko po tym, jak zyskasz zdolność oddychania pod wodą, gdy dotrzesz do pomieszczenia z okrągłym włazem, który zamyka się jak przesłona aparatu fotograficznego.

Zamiast przepłynąć przez właz, rusz w lewo i na dół. Jest tu zamknięta śluza, którą wystarczy otworzyć, usuwając dwa zamki.

Możesz teraz przepłynąć dalej w lewo podwodnym korytarzem do ukrytej kuli (10/14). Zniszcz ją, aby odblokować osiągnięcie Niezgłębiony.

Następnie: Inside – sekrety 11-12/14, Wejście do laboratorium

Spis treści: Inside - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Inside – sekret 8/14, Kopalnia

Read this next