Skip to main content

Horror Sons of the Forest ponownie opóźniony - ominie 2022 rok

Z powodu rozmiarów gry.

Oczekiwany horror Sons of the Forest - kontynuacja udanego The Forest - nie ukaże się w tym roku. Twórcy obiecują, że to już ostatnie opóźnienie, ustalając nową datę premiery na 23 lutego.

„Z powodu rozmiarów naszej nowej gry trudno było dokładnie określić termin debiutu i dzisiaj ogłaszamy ostatnie opóźnienie” - napisano na Twitterze. Podano nawet cenę, przynajmniej w USA: 30 dolarów (ok. 140 zł). Gra zmierza na PC.

To kolejna zmiana planów w historii produkcji. Zapowiedziany dwa lata temu na imprezie The Game Awards sequel miał pierwotnie zadebiutować jeszcze w 2021 roku. Później mówiło się o maju obecnego roku, a następnie o październiku. Pozostaje mieć nadzieję, że to faktycznie ostatnie przesunięcie.

Oryginalne The Forest z 2018 roku opowiada o trudnej sztuce przetrwania po katastrofie samolotu. Musimy radzić sobie nie tylko z niesprzyjającymi warunkami, ale także z kanibalistycznymi mutantami. Z opublikowanych materiałów wynika, że w Sons of the Forest będzie podobnie, choć - jak zapewniają twórcy - dużo bardziej ambitne.

Zobacz także